O nas

Normobaria Eden powstała w drugiej połowie 2019 roku. Została w całości zaprojektowana zgodnie z parametrami i zaleceniami nestora normobarii w Polsce lek. med. Jana Pokrywki. Zbudowanie jej przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, z zachowaniem najwyższych standardów i poszanowaniem postulatów ekologicznych, jest gwarancją wypoczynku, odprężenia i relaksu oraz spokoju ducha i umysłu. Pomieszczenie normobaryczne w Normobarii Eden zostało wyłożone portugalskim korkiem. Zastosowanie korka zapobiegapowstawaniu pleśni i grzybów i zbieraniu się wilgoci. Okładzina korkowa jest całkowicie antyalergiczna i poprawia mikroklimat wnętrza. W pomieszczeniu normobarycznym zastosowano również tapety bawełniane (tzw. tynk japoński). Jest to naturalna mieszanka bawełny, jedwabiu i minerałów, scalona substancjami roślinnymi o właściwościach antystatycznych. Takie wykończenie wnętrza Normobarii Eden zapewnia odwiedzającym dużą wygodę, kameralną atmosferę i znakomite samopoczucie.
Położenie Normobarii Eden wśród terenów zielonych nadaje jej jeszcze bardziej nastrojowy i kojący charakter. Normobaria Eden znajduje się w Budach Mszczonowskich, nieopodal Term Mszczonów i największego w Europie parku wodnego, Park of Poland Suntago Wodny Świat, co jest dodatkowym powodem, by do niej przyjechać.
 
Normobaria Eden to obecnie jedna z największych i najnowocześniejszych normobarii w Polsce. Przebywać w niej może równocześnie do 30 osób. Normobaria Eden oferuje także 12 wygodnych miejsc do spania dla osób, które chcą w niej nocować i tym samym spędzić w pomieszczeniu normobarycznym non–stop 10 godzin.
 
Normobaria Eden jest przystosowana również dla osób z niepełnosprawnością.

Telefon

(+48) 512 170 410

Email

kontakt@normobariaeden.pl

Adres

Grzybowa 6
Budy Mszczonowskie,
96-325 Radziejowice